BİZ KİMİZ

Era Teknik Servis
Beyaz Eşya Özel Yetkili Servisi

Değerli müşterilerimiz firmamız Anadolu yakasında mobil servis araçlarımızla üst düzey hizmet sunmaktadır.

Firmamız uzman teknisyen ekip arkadaşlarımızla  mümkün olduğunca sizlerin gözü önünde cihazların tamiri yapılmış olup, değişen parçayı size iade etmekteyiz. Gerektiğinde atölyemize almış olduğumuz beyaz eşyalarınızı onarım ve bakımlarını sorunsuz çalışmayan hiç bir parça kalmaksızın 3-5 gün içinde teslim etmekteyiz.

Önceliğimiz her daim memnuniyetinizi ön planda tutarak sektörde disiplinli ve güvenilir bir firma olarak ilerlemektir.

1 Yıl EVRAKLI GARANTİ vermekteyiz.  Kredi Kartına taksit imkanımız vardır. Kapıda nakit veya Havale/EFT ile ödeme imkanını sizlere sunmaktayız.

Müşterilerimizin bütçesine piyasa şartlarına en uygun olarak ORJİNAL / YAN SANAYİ / REVİZYONLU / ÇIKMA PARÇALAR ile cihazın prensibine uygun olarak değiştirmekteyiz. 

Vizyonumuz, sizlerin güvenini kazanarak, yüksek verimli cihazlar oluşturmaktır.

Hepimizin bildiği gibi evimizdeki tüm elektronik cihazlar oldukça hassastır. Her cihazın kendine göre çalışma mekanizması vardır. Buna uygun olarak alanında uzman teknisyenlerin müdahalesine ihtiyaç duyar.

Değerli müşterilerimiz, ERA TEKNİK SERVİS olarak 16 yıllık tecrübemize ve donanınımıza güveniyoruz. 

Her marka ve Modelde çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, tam boy fırın, ankastre, ocak, elektrikli süpürge, klima, kombi bakım ve onarım için profesyonel ekibimiz görev başındadır.

Sizlerin talepleri üzerine yüksek kalitede müşteri temsilcimizle yapmış olduğunuz görüşme sonrasında en yakın saha ekibine yönlendirerek hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.