BUZDOLABI TAMİRİ

 Buzdolabı Tamiri, Bakım Onarım Servisi

Tamir ve değişimin gerektiği anlarda işinizi kolaylaştıracak kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulacak beyaz eşya servisi marka gözetmeksizin hizmetinizdedir. Değişim yapılan parçalarda bir yıl süre ile ürün garanti kapsamı içerisinde tutulmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi İle Buzdolabı Tamiri, Bakım Onarım Servis Hizmeti

Buzdolaplarınız uzun ömürlü beyaz eşyalar sınıfına girse de yıllık olarak düzenli bakım ve onarımın yapılması şarttır. Rutin sesler dışında farklı sesler duyuyorsanız, derin dondurucusunda karlanma oluşuyorsa, derin dondurucu ve raflık kısım arasında ısınma meydana geliyorsa mutlaka buzdolabınızın tamir, bakım ve onarım servisi hizmeti almalıdır. Beklenmedik anlarda sizi zor durumda bırakacak sonuçlarla karşılaşmamak için beyaz eşyalarınızın bakımlarını ihmal etmemelisiniz.

Buzdolabı Servis Ağı

Firmamız üstün kalite ve profesyonel ekip ağı ile birlikte İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şişli, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Maltepe, Çekmeköy, Tuzla şubeleri ile birlikte buzdolabı tamir, bakım ve onarım servisi, çamaşır makinesi tamir, bakım ve onarım servisi, bulaşık makinesi tamir, bakım ve onarım servisi, kurutma makinesi tamir, bakım ve onarım servisi, kombi tamir, bakım ve onarım servisi, elektrikli ev aletleri tamir, bakım ve onarım servisi ile 7/24 beyaz eşya servisi tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Markanız ne olursa olsun ilk adresiniz  beyaz eşya servisi olsun.