ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ

Çamaşır makinenizle ilgili bir sorun fark ettiğiniz anda, bir çamaşır makinesi tamiri ve onarımı servisi planlayın. Su hasarı veya daha fazla komplikasyon riskini en aza indirmek istiyorsunuz. Çamaşır makinenizi tamir etmenize yardımcı olabiliriz. Vestel, Arçelik, Beko, Samsung, Bosch, Ariston dahil olmak üzere tüm büyük markalara hizmet veriyoruz.

Kendiniz Çamaşır Makinesi Onarımından Kaçının

Bir şeyleri kırıldıklarında kendiniz düzeltmeniz mümkündür. Bununla birlikte, bir çamaşır makinesini tamir etmeye gelince, onu uzmanlara bırakmak önemlidir.

Doğru yapılmazsa, çamaşır makinesi tamiri ve onarımı ileride sizin için birçok sorun yaratır. İnce işçilik, evinizi elektrikten çıkabilecek yangınları veya diğer tehlikeler riskine maruz bırakabilir. Ayrıca bir evin içini kısa sürede mahvedecek su baskını da yaratabilirsiniz.

Bu maliyetli sorunlardan kaçınmak için, cihazı ilk seferinde etkili bir şekilde tamir edebilecek, sertifikalı ve saygın bir çamaşır tamiri ve onarımı servisine başvurmalısınız.

Potansiyel çamaşır makinesi tamiri ve onarımı servisinizin itibarını göz önünde bulundurmanın yanı sıra, paranızın karşılığını aldığınızdan da emin olmalısınız.

Rekabetçi fiyatlara sahip bir hizmet de önemlidir. Güvenilir bir çamaşır makinesi tamiri ve onarımı hizmeti kullanmak, hızlı, kolay ve stressiz bir çamaşır makinesi onarım deneyimi yaşama şansınızı büyük ölçüde artırabilir.

Aşağıdakiler dahil çeşitli çamaşır makinelerini onarır ve servisini yaparız:

Önden yüklemeli çamaşır makineleri
Üstten yüklemeli çamaşır makineleri
Kompakt çamaşır makineleri
Kombinasyon birimleri

Ortak Çamaşır Makinesi Sorunları

Çamaşır makineniz aşağıdaki işaretlerden herhangi birini gösteriyorsa, en kısa sürede bizi aramalısınız. Sorunu ne kadar erken çözerseniz, başka komplikasyonların ortaya çıkma olasılığı o kadar azdır.

Yıkayıcı dönmüyorsa

Bu sorun normalde açılmış, dengesiz bir anahtarın sonucudur. Giysileri yeniden dağıtarak bunu kolayca çözebilirsiniz. Sorun devam ederse, suçlu priz veya zamanlayıcı devresi olabilir. Nitelikli teknisyenlerimiz sorunu buna göre belirleyebilir ve düzeltebilir.

Çamaşır makinesi olması gerektiği gibi dönmüyor

Bu durum, hatalı bir kapak pistonu veya kapak anahtarı, yanmış solenoid, zayıf zamanlayıcı teması, hasarlı kablolar veya kırık bir tahrik kayışının bir sonucu olabilir.

Aşırı titreşim

Makineniz kullanım sırasında çok fazla titriyorsa, düz olmayabilir. Dinlendiği zemin zayıf veya aşınmış olabilir. Aşırı titreşimin bir başka nedeni de bozulmuş fren pedleri veya sönümleme pedleri olabilir.

Sızıntı

Gevşek hortumlar, fazla sabun ve boşaltma borusu tıkanıklıkları ile damlayan borular, su enjeksiyon hortumları ve küvetler gibi sorunlar sızıntılara neden olabilir.

Kötü su tahliyesi

Tamburda su kalırsa, bu, hatalı bir pompa, tıkalı tahliye hortumu veya aşınmış tahrik kayışının bir göstergesi olabilir. Kontrol edilmeden bırakılırsa, zayıf drenaj daha maliyetli sorunlara yol açabilir.

Yıkama programından sonra giysilerin üzerinde lekeler
Su ve sabunla giderilemeyen noktalar, kusurlu bir şanzımandan gelen yağın bir sonucu olabilir.
Bir yıkama döngüsünden sonra kıyafetlerde sabun
Giysilerinizde fazla sabun olması tıkalı bir soğuk su vanasından veya hatalı zamanlayıcı temasından kaynaklanabilir.
Çamaşır makinenizi tamir etmek istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, gidilecek yer Era Teknik Servis'tir. Randevu ayarlamak için bugün bizi arayın.

Çamaşır Makinenisi Tamiri için neden Era Teknik Servis'i seçmelisiniz?
Era Teknik Servis
İster çamaşır makinesi bakımı, çamaşır makinesi tamiri ve onarımı hizmeti arıyor olun, ister yepyeni birinci sınıf bir çamaşır makinesinin kurulumunun yapılması ile ilgileniyor olun,  size yardımcı olabilir. Önden yüklemeli, üstten yüklemeli ve taşınabilir çamaşır makinelerinin hızlı ve kolay yerel onarımı ve bakımı için en iyi seçeneğiniz biziz. Çamaşır makineniz sızdırıyor, çamaşır makineniz çalışmıyor veya çamaşır makineniz kötü kokuyorsa, sektördeki en iyi çamaşır makinesi servis teknisyenleri için Era Teknik Servis Hizmetleri'ne güvenebilirsiniz.