ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TAMİRİ

Firmamız;piyasada bilinen tüm markaların ürünlerinin servis hizmetini yapmaktadır. Elektrikli süpürge ekiplerimiz teknik alt yapı olarak bilgi sahibidir. Uygulamada ise tecrübeli ustalarımız görev yapmaktadır. En iyi kaliteli hizmet ve en hızlı onarım için çalışıyoruz. Evlerinizin en önemli elektronik aletlerinizden biri olan elektrikli süpürgenizin kısa sürede tamirini yapıyoruz.

Her marka elektrik süpürgenin aksesuar temini, yedek parça temini ve toz torba temini firmamızda mevcuttur. Özellikle orijinal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Hem parça hem de servis garanti sistemi ile çalışıyoruz. Bakım, arıza tespiti ve onarım işlemlerini sırası ile yapıyoruz. Her türlü elektrik süpürgelerinizin servisini, bakımını ve tamirini kısa sürede ve tecrübemiz ile yapıyoruz.

Servis, tamir, bakım ve onarım gibi konularda kaliteli hizmetimiz ile sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Genel olarak bilinen servislerin dışında sizlere telefon kadar yakınız. Bir arıza durumunda servisimizi arayarak durumu anlatmanız yeterli olacaktır. Telefonun diğer ucunda sizin ile irtibatta olan personelimiz sahada hizmet verenler kadar işinde iyidir. Bu telefon ile danışma sürecini sizler için gerçekleştiriyoruz.