BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ

Bulaşık makinesi, modern mutfağın temelidir. Geçmişte, manuel yıkama, kir ve lekeleri çıkarmak için fiziksel fırçalama,durulama gerektiriyordu, ancak şimdi daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir seçeneğiniz var. Günlük kullanılan diğer tüm beyaz eşyalarda olduğu  gibi, bulaşık makinesinde sorunlar ve arızalar tüm evinizin dengesini bozabilir. Her şeyi yapan Era Teknik Servis işte burada devreye girer.

Tüm markalarda bulaşık makinesi tamiri ve servisi sağlıyoruz. Bosch, Samsung, Vestel, Arçelik, LG, Ariston bulaşık makinesi tamiri ve onarımı hizmetlerinden hangisine ihtiyacınız olursa olsun - muhtemelen hepsini daha önce görmüş ve tamir etmek için mükemmel şekilde donatılmışızdır. Bulaşık makinesi tamir ve onarımı işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirecek ve mutfağınızı tekrar çalışır duruma getirecek bilgi ve deneyime sahibiz.

Bulaşık makinesinin onarımını önlemek için ipuçları

En iyi sonuçlar için, sepet filtrenin ve püskürtme kollarındaki deliklerin birkaç ayda bir temizlenmesi önemlidir. Bu, genel performansı iyileştirmeye ve bulaşık makinelerinin onarımlarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bunun gibi basit bir adımın üstünde kalmak, sizi daha fazla para harcamaktan kurtarabilir. Hızlı ve kolaydır, öyleyse neden olmasın?

Doğrudan performans sorunlarına neden olabilecek zararlı mikrop ve gres birikimini gidermek için her iki yılda bir tam bir temizlik ve servis yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bulaşık makinenizde asla elde yıkama deterjanı kullanmamanız çok önemlidir. Bu, sonunda sızacak ve hasara neden olacak büyük köpük baloncukları oluşturabilir.

Aslında, çoğu insan bulaşık makinesiz bir hayatı hayal edemez. Bulaşıkları yıkarken harcayacağınız oldukça fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlarlar. Bunun yerine, en sevdiğiniz yemekleri hazırlamak için zaman yaratabilirsiniz. Ancak, bulaşık makinesinin işin çoğunu kendi başına yapması, onu unutabileceğiniz anlamına gelmez. Bulaşık makinenizin size yıllarca iyi hizmet verebilmesi için uygun bakıma ihtiyacı vardır.

Filtreleri ve ızgaraları temiz tutmaktan bulaşık makinesinin zeminle aynı hizada olmasına dikkat etmeye kadar bulaşık makinenizin yaşam döngüsünü iyileştirebilecek pek çok şey vardır. Ayrıca, bazılarının cihaz üzerinde kötü bir etkisi olabileceğinden, kullandığınız yıkama tozlarına da dikkat etmeniz gerekir.

Yine de her şeyi plana göre yapsanız bile bulaşık makineniz bozulabilir. Bunun olmasını önlemenin en iyi yolu, zaman zaman kontroller yapmaktır. Maalesef bunu kendi başınıza yapamazsınız. Bununla doğru bir şekilde başa çıkmak için ne araçlara ne de becerilere sahipsiniz. Bu cihaz hem elektriği hem de suyu kullandığı için kendi başınıza açmaya çalışmamanızı tavsiye ederiz ki bu tehlikeli bir kombinasyon olabilir.

Hayatınızı ve bulaşık makinenizin ömrünü riske atmak yerine, muayeneyi profesyonellere bırakmak çok daha iyi bir çözümdür. Bulaşık makinesindeki sorunları kontrol ederek daha iyi bir iş çıkaracaklar, aynı zamanda bunu zahmetsizce ve en kısa sürede yapacaklardır. Tabii ki, tüm bunlar yalnızca Era Teknik Servis gibi iyi bir servis ekibine güvendiğinizde geçerlidir.

Bulaşık makinesi tamiri servisi için Era Teknik Servis ne zaman aranır?

Bulaşık makineniz düzgün çalışmıyorsa, yalnızca bulaşıkların olması gerektiği gibi temizlenmemesi riskini almazsınız. Siz de hayatınızı riske atıyorsunuz. Makinenin kablolamasın da bir arıza varsa, su ile etkileşime girebilir ve bu da feci sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle bulaşık makinenizde bir sorun olduğunu fark ettiğiniz anda bulaşık makinesi tamiri ve onarımı hizmeti almalısınız. Ancak sorun, onda gerçekten yanlış bir şey olup olmadığının nasıl anlaşılacağıdır. Bazen bulaşık makinesi, kötü bulaşık makinesi tozu veya bulaşıkların üzerinde çok fazla yemek kalması nedeniyle işini doğru yapmıyor. Çözüm, Yetkili Servis ncelemek için Era Teknik Servisi aramaktır. Ekibimiz, bulaşık makinesinin tamiri gerektiğinde fark edecekleri çok fazla deneyime sahiptirler. Bu nedenle, bulaşık makinesinin çalışmasıyla ilgili aşağıdaki sorunlar dahil herhangi bir sorunla karşılaşırsanız mutlaka arayın:

Bulaşık makinesi deterjanı doğru dağıtmıyorsa
Bulaşık makinesi bulaşıkları düzgün temizlemiyorsa
Deterjan bulaşıkların üzerinde kalıyorsa
Bulaşık makinesi çalışırken çok gürültülü çalışıyorsa
Bulaşık makinesi çok fazla titreşim yaratırsa
Su sızdırıyorsa
Bulaşık makinenizin dilinden en iyi Era Teknik Servis anlar

Bu sorunlardan bazılarını fark ettiğiniz anda bizi arayın. Ancak bu, yalnızca sorun listesinde varsa yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Bulaşık makinenizin kötü çalışmasına neden olan başka bir şey varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bulaşık makinesi tamiri ve onarımı, bakımı dışında, bulunduğunuz yerdeki herhangi bir beyaz eşyayla ilgili sorunlar için Era Teknik Servis'i arayabilirsiniz.