ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kurutma makinesi tamiri alanında da garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bugüne çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, klima montaj, klima tamiri, kombi tamiri, fırın tamiri, davlumbaz ve aspiratör tamiri, buz dolabı tamiri gibi tüm beyaz eşya kategorilerinde hizmet vermektedir.

Kurutma makinesi tamiri
Kendinden kurutmalı çamaşır makineleri piyasada hızlıca yol kat ederken, ekonomik olan fakat yer kaplayan kurutma makineleri de günlük hayatta, hayatı kolaylaştırmak adına yerini korumaya devam etmektedir.

Son dönemde çamaşır asma, kurutma ve toplama zahmetini ortadan kaldırmak için evimizin bir köşesinde yer bulan çamaşır kurutma makinesi, çok sık olmasa da arıza vermektedir. Özellikle ikinci el çamaşır kurutma makinalarında yaşanan bazı sorunlar ve servis yetersizliği kullanıcıları haliyle mutsuz etmektedir. Era Teknik Servis olarak, işinde uzman teknik servis kadromuzla; 1 yıl garantili teknik servis hizmetimizle çamaşır kuruma makinanızı tam performansıyla kullanabilmenizi sağlamak için buradayız!

Parça garantili teknik servis hizmetimizle, çamaşır kurutma makinanızda yaşayacağınız herhangi bir sorunda 7 gün 24 saat tüm İstanbul'a çözüm sunmaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizleri iletişim bölümümüzdeki numaralardan arayabilir ve e posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Sultangazi'de bulunan firmamız tüm İstanbul'a hizmet vermektedir.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz başlıca markalar; Arçelik, Beko, Altus, Grundig, Vestel, Regal, Bosch, Sıemens, Profilo, Ariston, İndesit, Samsung, Uğr Derin Dondurucu, Şen Ocak Meşrubat Dolapları, Tefal, Arnica, Arzum