Bostancı Beyaz Eşya Servisi

Bostancı Beyaz Eşya Servisimiz, siz değerli müşterilerimize mobil servis araçlarımızla üst düzey hizmet sunmaktayız. Her marka ve Modelde çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, tam boy fırın, ankastre, ocak, elektrikli süpürge, klima, kombi bakım ve onarım için profesyonel ekibimiz görev başındadır. 0539 234 72 53 / 0531 355 00 53 numaralarımızdan yada info@erateknikservis.com mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Firmamız uzman teknisyen ekip arkadaşlarımızla mümkün olduğunca sizlerin gözü önünde cihazların tamiri yapılmış olup, değişen parçayı size iade etmekteyiz. Gerektiğinde atölyemize almış olduğumuz beyaz eşyalarınızı onarım ve bakımlarını sorunsuz çalışmayan hiç bir parça kalmaksızın 3-5 gün içinde teslim etmekteyiz.
1 Yıl EVRAKLI GARANTİ vermekteyiz. Kredi Kartına taksit imkanımız vardır. Kapıda nakit veya Havale/EFT ile ödeme imkanını sizlere sunmaktayız. Müşterilerimizin bütçesine piyasa şartlarına en uygun olarak ORJİNAL / YAN SANAYİ / REVİZYONLU / ÇIKMA PARÇALAR ile cihazın prensibine uygun olarak değiştirmekteyiz.

Her marka ve Modelde çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, tam boy fırın, ankastre, ocak, elektrikli süpürge, klima, kombi bakım ve onarım için profesyonel ekibimiz görev başındadır.